| anonim_4396 a întrebat:

Cineva care se pricepehee hee Pentru ce facultate mi-ati recomanda sa optez, la anul? Dintre SNSPA -Comunicare si relatii publice si Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii din cadrul Universitatii Bucuresti?

Voi da admiterea la ambele, dar credeti ca SNSPA are ceva in plus (modernitate) fata de Universitate? Puteti tine cont si de zona, accesbilitate, etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nicio facultate nu-ți asigură locul de muncă!
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| Fabb a răspuns:

Du-te la Universitate, mai ales ca ai si talent la desen deci ai o imaginatie bogata, clar o sa te pricepiwinking