| XeNoN1 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a in orasul Buzau si vreau sa dau la un liceu de politie sau militar.
Am 1.80 m (aprox.), 58 kg.
As dori sa imi recomandati niste licee de politie sau militare.
Multumesc anticipat. Dau Funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.mapn.ro/recrutare/elevi.php
Liceu de politie nu mai exista din 2009. Exista scoli de politie si academie unde se merge dupa terminarea liceului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploiesti sau Campina, sunt cele mai apropiate localitati de tine.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Aloooooooooo! Nu dezinforma! Alea sunt scoli de politie dupa liceu. Liceu nu mai este.