| floolentina a întrebat:

Ma numesc Florentina si sunt clasa a VIII-a. Anul acesta trebuie sa intru la liceu. Si eu vreau sa intru la un liceu de politie. Si nu stiu daca mai exista. Din cate stiu eu, era liceu de politie la Buzau si la Ploiesti, dar s-au desfiintat... Ce alte licee de politie mai sunt in tara?

Răspuns Câştigător
| 3l3na a răspuns:

Exista licee militare in tara iar cand termii liceul te duci la academia de politzie
multa bafta:*

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Este un liceu militar în Alba Iulia - dacă te ajută cu ceva...

| cretzufinish a răspuns:

Stai fata linistita ca oricum nu ajungi politista doar cu liceul. Altii si cu studii superioare stau acasa. Cand mai cresti da la Campina.winking

| alex2009 a răspuns:

Trebuie sa ai o conditie fizica extrem de buna ca sa fi acceptata

| MoNsTeR a răspuns:

Exista liceu militar. dar liceu de politie nu. fa un liceu de filo. ca dai admiterea la academie sau scoala de agenti din engl isto si roma.si eu am vrut sa merg la liceu de politie dar nah ce sa-i faci daca nu mai suntstraight face. la filo nu-i greu +ca ai timp liber sa faci dupa masa si un sport sa ai cat de cat conditie fizic...

| alessyca a răspuns:

Ai putea sa mergi la Alba-iulia dar acolo cred ca e liceu militartongue iar dupa poti da fara probleme la Academie sau ma rog unde vrei tu sa dai

| mcvlad a răspuns:

Din pacate nu mai sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce scoala esti? eu sunt la scoala 6 a6a:big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista liceu militar in Breaza Dimitrie Cantemir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit nu stiu daca mai sunt>si eu tot la liceul de politie vreau sa dau da nu stiu daca mai sunt. Daca afli ceva anunta-ma:nelutu_barzoi95

| dana1986 a răspuns:

Nu te-as sfatui, la Buzau am fost eu si e mai rau ca la puscarie, nu stiu cum e la Alba Iulia, dar eu nas mai incerca la niciunul.bafta

| floolentina explică:

Cretzufinish vreau sa continui apoi si la academie nu vreau sa ies politista neaparat. dar taicamiu vrea vrea sa intru la un liceu din care sa ies ceva cu control alimente, iar eu nu vreau. vreau un liceu cu ceva interesant. mai dificil. nu numai la invatat.

| floolentina explică:

Alex2009. eu consider ca am. nu sunt nici grasa dar nici slaba sa ma zboare vantul. si deja am inceput antrenamente. dar am aflat tarziu ca numai sunt licee. sad