| Alexkz a întrebat:

Salut tuturor... am 14 ani, as dori sa imi dati si mie o lista cu toate liceele sportive din Bucuresti (cu media de admitere si ce probe trebuie sa dau pentru sectiunea fotbal... adica nu e ceva in genul rezistenta, sprint si forta? ) MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| Exxtremus a răspuns:

Http://bucuresti.wikia.com/wiki/Lista_liceelor_din_Bucure%C5%9Fti Cauti aici cu detalii. Esti in clasa a 8 si trebuie sa mergi la liceu. Succes:):):)