| Stranger123 a întrebat:

Salut tuturor, credeți că se merită să investești în cumpărare unor acțiuni la diferite firme, corporații și alte lucruri... Și dacă știe cineva un site în care se pot cumpara actiuni cu banii putine il rog sa imi lase si mie link.uri dar va rog sa fie 100% serioase cand faci o anumita suma de banii sa ti se vireze in cont imediat.

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Intrebarea e daca vrei sa joci banii la ruleta sau nu iar ca sa cumperi actiuni numai prin brokeri si gasesti pe cei autorizati in tara pe BVB