| andrei056 a întrebat:

Salut, un prieten de-al meu vrea sa dea la inginerie geodezica, facultatea de constructii Timisoara.
Insa multi i-au spus sa renunte, pentru ca dupa facultate nu ajungi inginer geodez decat daca iti faci o privatizare.E adevarat, nu te poti angaja nicaieri ca inginer geodez? Este obligatoriu sa-ti faci privatizare?

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Da' e vorba de metoda Cosea de accelerare a privatizarii, cand iti pocnesc ochii-n cap de la atata accelerare.
Deci trebuie sa te privatizezi si sa-ti cumperi si casa de marcat. Fara casa de marcat nu te primeste. Zice ca nu-i valabela.