| electro99 a întrebat:

Unde pot face cursuri IT in Bucuresti pentru obtinerea unei diplome? Trec a 11 a si doresc sa ma pregatesc foarte bine din timp inainte de asta. Sunt la profil mate info

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Si trebuie neaparat sa iti dea diploma? Daca urmezi o facultate de informatica, diploma pe care ai lua-o de la cursurile private e cam degeaba.

Daca tot vrei sa inveti si sa te pregatesti dinainte, sunt sute de cursuri online, site-uri despre programare, forum-uri, tutoriale pe Youtube, etc etc.