| andreeabujac a întrebat:

Salut vreau sa devin actrita si cintareata si eu am talent dar nu stiu cum sa incep o cariera adica vreau ca sa fiu in centrul atentiei si sa fiu ca celelalte vedete dar nu stiu cum sa incep va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Multi cantaresti profesionisti sau actori care au ajuns profesionisti si.au inceput munca cantand/ jucand pe strazi.Cineva le.a remarcat talentul si.a vrut sa.i faca vedete.happy. Poti sa cauti si un impresar, dar asta va fi mai greu sau mergi undeva unde se tin lectii de actorie/ cantat, o vedeta a devenit vedeta invatand de la cineva priceputhappy

| alina58 a răspuns:

Nici macar nu stii ce vrei sa devii, actrita sau cantareata! Foarte matur din partea ta! Tot ce vrei e sa fi in centrul atentiei. Pai uite ce trebuie sa faci, prestezi niste "servicii" la anumiti domni si ei te vor ajuta sa devii o vedeta. Apoi nu o sa iti fie deloc greu, tot ce trebuie sa faci e sa te faci de ras in fiecare saptamana pentru a avea mereu cativa ziaristi in spatele tau.

| habarnista a răspuns:

Sextape la cancan.

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Du-te la romani au talent!

| Ioanaaa96 a răspuns:

Mergi la cat mai multe concursuri de acest gen si daca chiar ai talent o sa devii vedeta...

| Catalin_Preda_1993 a răspuns:

Invata fata
si cauta impresari

| Miko93 a răspuns:

Vino la mine acasa sau suna-ma si te ajut eu smug