| BernatDaniel1990 a întrebat:

Ce parere aveti de colegiul militar liceal ``Mihai vitazu`` din Alba Iulia? A fost careva pe acolo, ca m-am gandit sa ma inscriu acolo si vreau sa stiu parerile voastre!

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Este foarte bun dar trebuie sa ai conditie fizica foarte buna

| BernatDaniel1990 explică (pentru raduradu2014):

Ai fost cumva acolo? Daca da imi poti spune cum erau probele sportive, ca la cele de romana si matematica ma descurc usor! Daca ai putea sa-mi descrii traseul ar fi perfect!