| Aly07 a întrebat:

Salut
Vreau sa-mi gasesc un loc de munca unde sa lucrez in fata calculatorului folosind internetul, stie cineva o metoda reala si buna? Daca cineva lucreaza in domeniul asta si vrea sa ma ajute va rog sa ma contactati( sa-mi raspundeti la intrebare, printr-un mesaj etc...), stiu ca nu aveti nici un motiv sa faceti asta. Multumesc mult celor care ma ajuta happy.

5 răspunsuri:
| Aly07 explică:

Sunt la informatica

| paulpaul25 a răspuns:

Depinde de studiile pe care le ai si bineinteles si de cunostintele pe care le ai dar pentru inceput daca vrei un job asa mai. pentru bani de buzunar poti sa mergi sa instalezi windows'ul la cineva sau ceva programe de care are nevoie si o sa iei cam 40 de ron zic eu. Daca vrei ceva serios cauta si tu un ziar cu locuri de munca si mergi la interviuri si daca esti bun poti ajunge departe chiar sa lucrezi in strainatate poate chiar la Google sau Yahoo, cine stie...Mult noroc si sa auzim de bine!

| vader a răspuns:

Adica videochat? Ce crezi ce stii sa faci in fata calculatorului pentru a primi bani?

| Bloomi a răspuns:

Du-te la informatica

| Bombaaa a răspuns:

Hmm... angajeaza-te la RDS la net la UPC.de ex happy acolo stai la PC