| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Vreau sa pun o întrebare, despre cât de greu este examenul de admitere la scoala de subofițeri în cadrul jandarmeriei și cum se punctează examenul,știu ca jumate este proba sportiva și jumătate proba scrisa, dar ce nota trebuie obținută la proba scrisa și dacă aceasta nota se calculează per total sau fiecare materie, romana, engleza... este punctata separat și la final se face o medie?

9 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Acum cred ca te declara admis din oficiu. Nu mai vrea nimeni sa fie jandarm, politist sau militar.

Răspuns utilizator avertizat
| Sistemulxxl a răspuns (pentru TornadoIDS):

Mergi acolo, da proba sportiva, examenul si esti admis indiferent de rezultate. Nu mai au elevi si nu leconvine sa inchida scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| Sistemulxxl a răspuns (pentru TornadoIDS):

Mergi acolo daca doresti sa intri. Nu au incotro, iau ce gasesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Sistemulxxl a răspuns (pentru TornadoIDS):

Poti sa fii jandarm. Cine va fi ca tine cu bascaaia penibila pe cap si cu pulanul in mana gata de,, interventie''? happy

Răspuns utilizator avertizat