| razvangabriel96 a întrebat:

Salutare,am de ales intre doua-trei facultati: Marketing, Comunicare si Relatii Publice sau Management...care ar fi mai cautata pe viitor? Alte propuneri? P.s: eu o sa incerc si la politie, dar daca nu iau vreau sa fac o facultate!

5 răspunsuri:
| xunshu a răspuns:

Buna! Pe viitor..Comunicare si Relatii Publice, clar! Totusi ar fi ok sa alegi ce-ti place mai mult. Oricum, bafta la politie. happy Daca ai putea sa-mi spui ce o sa faci la examene, m-ar interesa si pe mine. La anul o sa incerc si eu si sunt curioasa.

| razvangabriel96 explică (pentru xunshu):

O sa te anunt in septembrie ce am facut

| dragosh6 a răspuns:

Un singur sfat pot sa iti dau, si anume sa tai de pe lista Management-ul pentru ca si eu am vrut anul trecut acolo dupa ce am luat bac-ul si m-am interesat foarte mult si nu te ajuta cu nimic facultatea asta pentru ca dupa ce o termini nu te baga nimeni direct manager.

| razvangabriel96 explică (pentru dragosh6):

Unde ai dat pana la urma?

| dragosh6 a răspuns (pentru razvangabriel96):

Eu pana la urama am ales la recomandarea unei persoane de incredere Facultatea de Fizica si desi am fost foarte sceptic pentru ca eram afon la fizica acum pot spune ca nu regret deloc pentru ca nu e o facultate grea si mai ales pentru ca nu sunt multi fizicieni si sunt destule posibilitati de angajare.
Probabil ca acum iti e foarte greu sa te decizi ce facultate sa alegi pentru ca asa eram si eu anul trecut, dar pot sa iti spun sa nu te grabesti si sa faci cea mai buna alegere.
Bafta sa intri la politie!