| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Am si eu nevoie de cateva informatii despre facultatea de psihologie.
1)In ce consta admiterea?
2)Cat e de grea e informatia care ti se preda?
3)Cum sunt examenele?

4 răspunsuri:
| christine99 a răspuns:

1. Dosar
2. Deloc, nu esti la inginerie lol
3. Usoare
4. Ce o sa faci dupa? Somer, sau o sa-ti deschizi un cabinet daca iti dau parintii bani.

| aimullah123 explică (pentru christine99):

Pai tu zici ca se intra pe dosar iar alexandrubaiatulanime zice ca se intra pe examen :O Cum e corect? Si in ce consta examenul? Vreau sa vad un model de examen de admitere big grin

| christine99 a răspuns (pentru aimullah123):

Metoda de admitere depinde de universitate. Examenul consta dintr-un cantec la pian.....in ce poate consta un examen la psihologie. Informatiile astea se gasesc usor, daca astepti mura in gura, mai bine nu te duce la nicio facultate, de lenesi cu diploma nu este nevoiewinking

| alexandrubaiatulanime a răspuns:

1) sa dai un examen
2) e usoara
3) pe foaie