| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare, daca stie cineva un site, din care se pot face bani cinstiti sad .sunt in criza si as dori cat stau pe computer sa am de lucru, poate nu o suma asa de mare din care pot lua dar cat de cat, poate pe parcurs eu stiu, ceva ceva. Multumesc mult. daca vede cineva anuntul si stie, Yahoo Messenger child.sluggish_but_funny.

2 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Ti-am trimis mail!

| SmithZack a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4325896 Pe site-ul asta trebuie doar sa vizionezi reclame si sa faci sarcini (task-uri). Poti scoate banii la 8$. Eu am facut 12$ pana acum, fiind de 2 saptamani. Bafta.