| Alexandru9971 a întrebat:

Va salut, cam de ce studii este nevoie pentru a te angaja la altex pe raionul de electrocasnice și cam care ar fi prețul de încadrare. Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Studii medii/superioare
banuiesc ca de inceput ai salariu minimul pe economie... poate putin mai mult dar nu cu mult

https://altex.ro/echipa-vanzari-consultant-vanzari/pag/

| RAY a răspuns:

Personal as recomanda un electronist pe partea asta, dar cum ei au doar informatica terminată nu știu nimic, eu că trchnician IT as știi care e diferență între unul și altul, informaticianul nu are de ce să știe, deși nu fa griji că nu se cere să știi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Studii medii probabil.
pretul? vrei sa devii produs la vanzare?