| stefansim1 a întrebat:

Salutare, as vrea sa va întreb in ce consta admiterea la științe politice Unibuc, din câte știu se da la romană și o materie la alegere, eu am ales istoria, dar nu găsesc materia din care se da, am auzit ca se da din grila, am căutat și pe siteul lor și nu scrie nimic de materie și 2, scrie doar de admiterea din anii precedenți și as dori dacă știe cineva concret cum se da și din ce(strict la Unibuc).
Mulțumesc anticipat tututor pentru răspuns

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil nu au afisat inca Admiterea 2021, cred ca se va afisa pana la sfarsitul acestei luni, asa ca urmareste site-ul oficial. Pana nu se afiseaza nu cred ca o sa stie cineva, poate cu exceptia conducerii, din ce materii se va sustine admiterea.