| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salutare.
Ați auzit de Elodia Ghinescu?
Dacă sunteți români, presupun că ați auzit de ea.
Aceasta a fost declarată dispărută în 29 aug. 2007. În 2013, soțul ei a fost condamnat la 15 ani și 8 luni de închisoare pentru omor.
Dacă nu știți despre ce vorbesc, https://ro.wikipedia.org/wiki/Cazul_Elodia_Marilena_Ghin escu
Am dat astăzi peste acest articol https://www.prosport.ro/......a-18343028
Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dintotdeauna au existat aceste suspiciuni ca ea NU ar fi nici din greseala moarta. Pana una alta NU exista nici dovezi PRO dar nici CONTRA. Nu ar fi nici prima, nici ultima si nici singura eroare judiciara in aceasta minunata tarisoara a noastra. Nu-i asa,? thinking

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

O prostie de articol. Alt subiect de a face vizualizari nu au gasit.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E o referire la faptul ca vrei sa-l faci disparut pe Ray?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu! laughing Dar am dat de articolul ăsta și eram curioasă ce are de comentat lumea big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=32bTGhbD40A&t=66s
uite-o

| acerr a răspuns:

Poate sti Dinca ceva
haha