| loolomgwtf a întrebat:

Salutare happy Caut bodyguard in strainatate.Sa aiba permis de conducere (si permis de port arma)insa nu este obligatoriu.Salariu de la 750 de euro.Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa de mail alina_silislav004@yahoo.com sau pe ID alina_silislav004.Astept oferte.Multumesc.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ti-am lasat msg pe mess

| Saveryo a răspuns:

Stiu ca e tarziu sa raspund dar tu stii cat castiga un Bodyguard cu Licenta? banii care i oferi tu ii fac in 50 ore happy

| bubix_4204 a răspuns:

Suma spune totul! e putin... lucrez in domeniu.