| AlexeHellsing a întrebat:

Cine știe dacă este posibil să fii curier Glovo (sau altă platformă asemănătoare) fără bicicletă sau alt mijloc de transport personal?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt firme care îți închiriază ele bicicleta.
Fără nici un mijloc personal de transport, nu poți face această actiivitate căci necesită deplasare rapidă pe distanțe lungi.

| goguPatent a răspuns (pentru sadrian46):

Nu te ai uitat deloc la clipurile pe care ti le am dat zilele trecute nu? Ai fi aflata ca Glovo permite sa faci treaba asta si pe jos. Si iti da comenzile cele mai scurte da distanta. Lasa te de dat sfaturi legata de Glovo

| AlexeHellsing explică (pentru goguPatent):

Pot primi și eu un clip te rog? happy

| sadrian46 a răspuns (pentru goguPatent):

Eu sunt din Cluj Napoca și relatez aici experiența fiului meu.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu am nici un motiv să dezinformez.