| oanaok a întrebat:

Salutare, daca anul acesta am admitere la facultate si totusi nu sunt decisa exact daca este ceea ce-mi doresc, as vrea sa ma inscriu la taxa... este posibil sa ma pot inscrie la taxa? Adica nu vreau sa intru la buget chiar daca iau nota mare. E posibil?

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Facultatea e optionala, numai e obligatoriu sa o faci, dar se va tine cont odata candva, atunci cand vei dori sa faci o facultate daca vei mai avea chef vreodata sa faci, de nota de la bac,, da funda