| cascadoryes a întrebat:

Dacă știe cineva:cum se intră la o facultate de stat? Ofer funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Admiterea intr-un centru Universitar recunoscut dar mai ales la o facultate care garanteaza o educatie stiintifica solida si garantia ca diploma obtinuta nu va reprezenta o simpla coala de hartie frumoasa insa fara nicio valoare o poti realiza doar in urma promovarii unui exam de admitere unde concurenta a fost in unele cazuri "infioratoare". Evita pe cat posibil facultatile in care se intra pe baza unui simplu dosar. Succes.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu examen.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica DIFERĂ în funcţie de facultate & localitate!

NU ai precizat nici un detaliu!
Ar trebui să GHICIM aceste aspecte? rolling on the floor

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!