| Alina1223345 a întrebat:

Salutare. O intrebare. As avea sanse sa intru la psihologie Cluj daca am media 6 la bac? Cand se da admiterea? La ce materii se da admiterea? (La taxa, ca la buget nici nu îndrăznesc sa mă gândesc)

11 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Intreaba la facultatea respectiva.

| blackann a răspuns:

Depinde daca facultatii ii pasa doar de examenul de admitere sau s eface o medie intre media ta de bac si cea de la examenul de admitere. n-am sa fac research-ul asta pentru tine, chiar ti-e lene sa suni la ei sau sa verifici pe site?

| Alina1223345 explică (pentru blackann):

Cine te a pus sa cauti?

| blackann a răspuns (pentru Alina1223345):

Am primit un mesaj, cred ca de la mama ta

| Alina1223345 explică (pentru blackann):

Droghează-te in continuare

| blackann a răspuns (pentru Alina1223345):

Nu-mi place, poti sa o faci tu, iti dezvolta creierul putin.

| Alina1223345 explică (pentru blackann):

Al meu este destul de dezvoltat. Mai citește o dată ce ai scris, că poate așa îți dai și tu seama că vorbești aiurea. Repet, te-am pus eu să cauți răspunsuri pentru mine? Întrebarea era adresată studenților sau foștilor studenți sau celor care au informații în legătură cu ce am întrebat. Nu am pretenții să-ți dai seama da' am o speranță.

| blackann a răspuns (pentru Alina1223345):

Du-te ba pe camp, dupa ce ca ti-am dat idei ca nu te duce capul ala decat sa plimbi oile, mai ai si tupeu.

| Alina1223345 explică (pentru blackann):

Tupeu să ce?laughing) de ce n as avea tupeu? Ești ceva personalitate? Chiar și așa, am dreptul să zic ce vreau atâta timp cât e postarea mea și atâta timp cât am motiv să mă iau de tine + că latri fără să argumentezi, ceea ce intareste încă o dată
ce am spus. Din punctul meu de vedere am câștigat, spor la muls laughing

| val3os a răspuns:

Cum sa te gandesti la buget cand tu ai 6 la bac?

| Alina1223345 explică (pentru val3os):

Ma tu esti batut/a in cap, am specificat că nici nu mă gândesc