| Cidul a întrebat:

Salutare prieteni!
Revin cu întrebarea:
Am lucrat într-un laborator foto, am fost fotograf, operator laborator şi operator pc. Ştiu să lucrez cărţi de vizită şi invitaţii.
Mă poate ajuta cineva cu un post de fotograf sau ceva potrivit cunoştinţelor mele?
Menţionez că sunt din judetul Ialomiţa.
Mulţumesc anticipat şi vă doresc o zi bună tuturor!

2 răspunsuri:
| Cidul explică:

Daca intr-adevar vrei sa ma ajuti ma poti contacta pe adresa de messenger dan. danucu@yahoo.com
Ms si toate cele bune!

| ilieiuliaa a răspuns:

Fotograf profesionist ( foto, filmari), experienta pc! Execut carti de vizita, invitatii etc.
nr. contact: