| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Urmează să mă angajez ca ajutor de ospătar la un restaurant și aș dori să-mi spuneți (cei care ați mai lucrat) care sunt atribuțiile acestui post.
De asemenea, aș vrea să-mi descrieți cum a decurs pentru voi prima zi de muncă. *Menționez că eu nu am mai lucrat și am emoții într-un fel sau altul.* big grin

Vă rog să nu îmi dați răspunsuri în bătaie de joc pentru că pot apela foarte ușor la ajutorul adminilor.
Mulțumesc anticipat! happy O seară frumoasă!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată? Ce varsta ai? Mersi.

| Jolenne a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da. Dar asta nu-mi prea răspunde la întrebare. laughing