| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, stie careva unde se pot face cursuri de stivuitoristi in Brasov sau prin imprejurimi + niste informatii, pret / site?

Răspuns Câştigător
| Schmidt a răspuns:

Curs de specializare - in total 152 ore din care 66 de ore pregatire teoretica si 84 de ore pregatire practica;
Examen de absolvire cu eliberarea certificatului de specializare;
Examen de autorizare ISCIR cu eliberarea autorizatiei respective;
durata cursului - aproximativ 1, 5 luni (3 ori/sapt. x 4 ore/zi)
COST curs 730 lei + taxe ISCIR 400 lei
Inscriere si desfasurare:
Durata stagiului de instruire in vedere prelungirii valabilitatii autorizatiei ISCIR: 10 ore
Specificul cursului de stivuitorist: instruire | reinstruire
Autorizat: ISCIR
Acte necesare inscrierii:
Cerere in vederea inscrierii la stagiul de instruire Stivuitorist
Copie Autorizatie Stivuitorist pentru care urmeaza sa fie prelungita valabilitatea
Locatia de desfasurare pentru stagiul de instruire in vederea prelungirii valabilitatii autorizatiei ISCIR pentru Stivuitoristi :
SC PROTECT-SERVICII SRL Brasov, str.Sitei 64 A
Talonul de vize anuale, eliberat de ISCIR IT prin formatorul autorizat prelungeste valabilitatea autorizatiilor ISCIR mai vechi de 4 ani, pentru o perioada noua de 4 ani.
Pentru grupe mai mari de 25 persoane acest curs se poate desfasura in locatiile solicitate de clienti oriunde in tara

si uite si link-u in caz ca mai vrei sa vezi ceva... funda :3? : http://www.protectservicii.ro/ro/formarea-profesionala/