| Badita_Cosmin_1994_3dMn a întrebat:

Salutare, știe cineva până la ce vârstă mă pot înscrie la poliție la Câmpina?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Varsta maxima este de 27 de ani, conform criteriilor, citez:
"ART. 7.(1)Criteriile specifice pentru recrutarea candidaţilor la examenele de admitere în instituţiile de învăţământ, forma de învăţământ cu frecvenţă, în vederea formării profesionale iniţiale, sunt următoarele:
a) să aibă vârsta de până la 27 de ani, împliniţi în anul participării la concursul de admitere;"

| Badita_Cosmin_1994_3dMn explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc frumos! Stii cumva care sunt probele la concurs?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Badita_Cosmin_1994_3dMn):

Nu ma intereseaza, sunt pensionar, dar sigur le gasesti pe site-ul oficial al scolii de agentii de politie Campina.

| Badita_Cosmin_1994_3dMn explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc