| anonim_4396 a întrebat:

SAlut TPU! Cine imi poate oferi niste infromatii in legatura cu admiterea la Scoala de agenti de politie campina 2015, adica anul acesta. Pana cand se fac inscrierile? Cine mai vrea sa se duca anul asta la campina? si cam cu ce se incepe pentru a te inscrie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Informatii gasesti pe site-ul oficial al scolii, la Admiterea 2015.
Si primul pas este sa te adresezi la compartimentul de resurse umane din cadrul Inspectoratului de Politie din judetul tau, acesta face recrutarile pentru scoala.