| iathcth a întrebat:

Salutare. Sunt in cautare de o firma care angajeaza soferi pe tir. Ma puteti ajuta cu niste optiuni si pareri de genul "pro" si "contra"?
E de mentionat ca nu am experienta si cu alte cuvinte nici nu stiu ce pretentii sa am de la o firma.
Cred ca m-ar interesa salariu; daca e in crestere in functie de experienta; care este maximum pe care pot sa il obtin; de la cat porneste si la cat poate ajunge maxim dar si programul de munca pe comunitate. Va multumesc si va salut, drumuri bune pentru toata lumea.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate informatiile astea le puteti obtine de la agentiile de recrutare nu pe acest forum, unde gastiti 90% copii de 12-18 ani.
Evident ca sansele dvs de angajare ca sofer de trac sunt minime, dat fiind lipsa experientei. Cat priveste programul si salariul, depind strict de compania care face angajarea (depinzand de industria in care se activeaza, de schimburile in care se lucreaza si de masinariile care se folosesc).