| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, unde m-as putea angaja acum pe timpul scolii si sa continui si in vara? Sunt in clasa a XI-a si am destul timp liber, si as vrea ceva ce sa nu ceara tinuta obligatorie, am incercat la McDonalds dar eu avand par lung nu am avut nicio sansa. As vrea ceva din care sa pot scoate macar 500 de lei pe luna, sunt din Pitesti.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Online? Daca te descurci cu engleza scris FOARTE BINE, atunci 500 RON ii scoti fluierind.

| NoNameo a răspuns (pentru KodrutZ):

Ma descurc la engleza, am cambridge C2. Dar online la ce? Ce ar trebui sa caut?

| KodrutZ a răspuns (pentru NoNameo):

Hai ca iti dau PM.

| neutrino a răspuns:

Incearca la primaria orasului, ei au mereu nevoie de tineri pentru spatiile verzi.

| Marian001 a răspuns:

Du-te si incearca la ceva magazine din astea cu haine, ca accepta si baieti acolo, sau la supermarcketurile astea marihappy