| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la mate-info intensiv engleza cls a11a si am o mare problema, nu stiu la ce facultate sa ma ducsad nu imi place sa invat pe de rost mult de aceea sunt la mate-info unde lucrez mai mult cu mintea dar la facultate chiar nu am nici o idee! As alege sa plec in Anglia cu bursa la facultate daca nu-mi gasesc nimic potrivit pentru mine aici, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Urmeaza-ti chemarea, tu o sa-ti traiesti viata, nu altii. Alege in functie de calitatile si preferintele tale si nu te uita ce spun unii sau altii, fiecare judeca conform gandirii sale. Succes!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Ceva legat de matematica... ce-ai zice de economie? e la mare cautare!