| adinaaa03 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneți mai multe despre admiterea online, având în vedere problema cu virusul asta ..mai multe facultăți cer tipul ăsta de înscriere ...as vrea sa știu mai multe că sa pot aplica cum trebuie.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Fiecare facultate ofera informatii strict pentru ea, de aceea e important sa te uiti pe site-urile lor oficiale. Difera de la facultate la facultate si nu avem de unde sa stim noi la ce facultate te gandesti tu si ce informatii ai mai vrea in plus fata de ce iti ofera site-urile oficiale.