| Diutsa98 a întrebat:

Bună seara!
As vrea sa stiu ce pastila trebuie sa beau avand in vedere ca nu sufar de boli si sunt perfect sanatoasa.
Ma puteți ajuta?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca esti sanatoasa nu trebuie sa iei nici o pastila. Te doare ceva?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU trebuie să iei nici un fel de pastilă ( "avand in vedere ca nu suferi de boli si eşti perfect sanatoasa" )!

Pentru ce să iei pastile?

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

De ce trebuie sa iei o pastila neaparat? Daca esti treaza la ora asta, ia o melatonina ca sa dormi bine happy