| Marian222k a întrebat:

Salutare, unde pot gasi un job Remote (de acasă) pe limba romana?

Răspuns Câştigător
| NumănumescBrBr a răspuns:

Există mai multe site-uri și platforme online unde poți găsi joburi remote pe limba română. Iată câteva exemple:

Upwork - o platformă internațională pentru freelancing care oferă posibilitatea de a găsi proiecte de editare foto și video și multe alte tipuri de joburi.

Freelancer.com - o altă platformă internațională pentru freelancing, unde poți găsi o gamă variată de joburi, inclusiv în domeniul editării foto și video.

Remote.co - un site care se concentrează exclusiv pe joburi remote, într-o gamă largă de domenii, inclusiv editare foto și video.

FlexJobs - un alt site care se concentrează pe joburi remote, oferind o gamă variată de poziții în diferite domenii, inclusiv editare foto și video.

LinkedIn - o platformă de rețea socială profesională care oferă posibilitatea de a căuta joburi remote în domeniul editării foto și video, folosind opțiunea de căutare avansată.

Sper că aceste sugestii te vor ajuta în căutarea unui job remote în domeniul editării foto și video pe limba română.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de profesia ta sau in ce esti tu calificat/expert, ori ce experinta de lucru ai, poti gasi joburi in: marketing, vanzari, contabilitate samd.

| Marian222k explică (pentru Violleta2022):

Pai nu am nici o profesie din astea dar ma pricep ca editor foto/video (incepator)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marian222k):

Nu mi-o lua in nume de ra, dar in cazul asta poate este mai bine sa-ti cauti ceva cu munca fizica, fiindca in ziua de azi toti ne pricepem la fotografii si video (ca incepatori si unii sunt chiar talentati) si nu-i nimeni interesat sa plateasca pentru atata lucru.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Marian222k):

La remote job ai cursuri de la ei, depinde de domeniul de lucru. Nu trebuie sa platesti cursul, ci te platesc ei, intra sub forma unui salariu.
Mai incearca pe Teleperformance, TTEC, talent.com - sunt destule joburi cu remote.

| sierra1 a răspuns:

și ce ai dori să faci tu, "remote", la ce ești bun?

| Marian222k explică (pentru sierra1):

Editor foto/video