| Zephyr95 a întrebat:

Salutari si toate cele bune! Sunt student in anul 3 la politehnica la transporturi si as dori putin ajutor si eventual niste recomandari. Nu am fost un student stralucit in primii 2 ani, ma mai jucam pe pc, mai ieseam in oras cu prietenii, lucruri ca astea. Acum in anul 3 vreau ca pe langa facultate sa ma angajez in domeniul de proiectare in programe ca autocad, catia etc(sunt dispus sa lucrez si fara sa fiu platit o perioada doar pentru experienta). Acum problema mea este ca nu stiu ce sa caut si unde, pentru ca vreau sa incep de cum ma intorc la Bucuresti prin august-septembrie. Cine imi poate da niste sfaturi(persoane care au mai trecut prin asta sau care stie cum sa procedeze). Zi faina!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe site-urile cu joburi, intreaba-ti prietenii daca stiu, imparte vorba peste tot printre cunoscuti, poate aude unul din ei de ceva si te ajuta. Tu trimite CV-uri cate poti si mergi la interviuri.