| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a întrebat:

Scrumbie,crap,baby hering sau hamsii marinate? scuzati-mi categoria

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Îmi activez gps-ul și vin.
Pa, pa.

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi place absolut nimic din "meniul tău", deci mor de foame.
Pa, pa.

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Si eu ce sa-ti fac daca mori de foame? pui, sau curcan iti place?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Primavarus_Valentina-mihaela_1993):

Bună.
Hai, dă-mi un pic de pui.
Mulțumesc pentru prânz.
Pa, pa.

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Bine iti dau hai la mine

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Bine hai la mine

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna hai la mine

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Ce mai faci?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Primavarus_Valentina-mihaela_1993):

Bună.
Mă odihnesc, încă, după drumul lung la tine și prânzul servit.
Pa, pa.

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Bine,eu stau la tara

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna dimineata

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Primavarus_Valentina-mihaela_1993):

Bună.
Ce mai faci? Cum sărbătorești Ziua României?
Pa, pa.

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Bine pe acasa.Ma uit la televizor si stau pe net.tu cum sarbatoresti ZIUA ROMANIEI?

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Bine pe acasa.Ma uit la televizor si stau pe net.tu cum sarbatoresti ZIUA ROMANIEI? PA PA.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Primavarus_Valentina-mihaela_1993):

Bună.
Sărbătoresc prin muncă pe TPU.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Crapul si hamsiile marinate sunt preferatele mele din aceasta lista. Ce-i drept mai greu de gasit hamsii in perioada asta a anului...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Hamsiile marinate.

| xXMomo185 a răspuns:

Crap

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 explică:

Baby hering nu va place?