| croissant a întrebat:

Se merita meseria de casier?

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Depinde de varsta si de studii!
La inceput este benefica, poti acumula experienta si te ajuta si la contactul cu cei din jur!

| ??? a răspuns:

E acceptabil.Dar se poate si mai bine

| PeFuga a răspuns:

E ok pentru o perioada scurtuta, 1-2 ani maxim, ca sa capeti experienta si sa castigi un banut cat de cat, insa recomand in acelasi timp sa iti cauti in continuare si un job pe domeniul in care ai studiat (sau studiezi).

| XPraFF a răspuns:

Depinde si cat castigi! In general se castiga cam 1200 ron + tickete! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| Retw1983 a răspuns:

Da, dar nu e o meserie de viitor, depinde de mulți factori și de dorința progresului...e bine să încerci contează experența pentru viața. succes