| Yona339 a întrebat:

Se merită să mă transfer de la facultatea de mate-info din Sibiu la cea din Brașov?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar tu singura ai putea sa-ti raspunzi la intrebarea asta!

| sierra1 a răspuns:

"Se merită să mă transfer"

doar tu știi asta (distanță, navetă, colegi, cazare, treansport, profi, familie și alte criterii)

diploma are aceeași "grosime" in ambele centre

| NLS a răspuns:

Totul e sa inveți.
Cunosc situația nu prea roz din Sibiu, am studiat în aceeași clădire cu cei de la mate-info.
Însă cei serioși, au ajuns departe.
Inclusiv în Suedia la o companie respectabila, se ocupa de criptare și tehnologii de securitate.

Daca ai alege Clujul, ar merita.
La Brașov e exact la fel din câte am auzit. (mita e la putere, examene cumpărate, profesori slab pregatiti)

| AC4S4 a răspuns:

Sunt la fel de bune amândouă. Nu văd rostul transferului.

| Raducons a răspuns:

Se merita transferul, este frumos si in Brasov, este un pas inainte dupa parerea mea.