| RaulRullz a întrebat:

Sunt pe clasa a 9-a la stiinte ale naturii - intensiv engleza. - Liceul Teoretic Constantin Noica (Sibiu)
De pe clasa a 10-a as vrea sa ma transfer la Colegiul National Gheorghe Lazar (Sibiu) - Mate-info
Nu am putut sa intru pentru ca am avut media generala 8.96, si acolo s-a intrat cu 9+.
Ce ziceti merita sa ma transfer la mate-info de la stiinte?

3 răspunsuri:
| CryForYourLove a răspuns:

Eu zic ca nu. daca iti plac stiintele ramai acolo, si oricum, Lazarul are pretentii mari si e greu. Daca crezi ca faci fata muta-te.

| RaulRullz explică (pentru CryForYourLove):

Urasc profesorii care ii am aici sad

| CryForYourLove a răspuns (pentru RaulRullz):

Muta-te la alt liceu cu acelasi profil daca iti place, am impreaia ca si Ghibu are profil de stiinte.