| XMarya78 a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 10 a, merita sa ma transfer la pedagogic?(sunt la mate info acum) sunt fata.
Multumesc pentru eventualele raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Daca nu prea te împaci cu istoria,romana (mai ales cea de uman) și ești mai introvertită și nu îți place să vorbești în public,atunci nu îți recomand.
Dar daca ești dispusă să înveți mai tot timpul, sa faci planuri de lecție și așa mai departe, atunci nu vad vreo problema
Atenție însă, daca vrei sa te transferi, o să poți face asta abia la vară.

| XMarya78 explică (pentru Hyperion7):

Am vrut de la 4-5 ani sa fiu invatatoare dar m-a derutat mate info

| Hyperion7 a răspuns (pentru XMarya78):

Atunci,urmează-ti visul!

| XMarya78 explică (pentru Hyperion7):

Mersi

| Hyperion7 a răspuns (pentru XMarya78):

Mulțumesc și eu pentru fundițălove struck

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita!

| dullcat a răspuns:

Nu merita daca nu ai nicio inclinatie spre materiile de profil uman.