| mar1aajjj a întrebat:

Se merita sa te duci la o facultate de arhitectura si sa devii arhitect? Cam cat se castiga, si cat de greu este? Pareri. Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci 6 ani deci ve avea ceva de invatat iar in final castigi pe cat de bun esti.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E o facultate grea, se găseste greu serviciu in domeniu, dar daca esti foarte bun, gasesti si se castiga enorm.

| Ro_Arhimania_1987 a răspuns:

Incearca aici http://arhimania.ro/ - Comunitatea studentilor arhitecti din Romania