| petrut81 a întrebat:

Sotia mea este asistent medical generalist ar putea gasi ceva de munca in bacau la vreo clinica sau cabinet medical

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Din câte știu, posturile de asistenți în instituțiile medicale de stat, sunt înghețate, dar după ce se rezolvă problema bugetului și se dă undă verde la angajări, locuri sunt destule.
Doar în București se caută 900 de asistenți pentru spitale, plus cabinete de medicină de familie și policlinici particulare.
Pe scurt, are toate șansele să-și găsească de lucru în orice oraș.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi la anunturile de mica publicitate din ziarul local.

| SoloPC a răspuns:

Are multe sanse!