| Marius3429 a întrebat:

Spuneti-mi 10 profesii ce sunt foarte intrebate

15 răspunsuri:
| AnotherCatWoman a răspuns:

Mai, Marius, mai! Lamureste-ne cu "intrebate" asta. Intrebate de cine? Sau catre cine?

| Marius3429 explică (pentru AnotherCatWoman):

Eu ma refer la profesiile ce sunt intrebate adica ce se cautate ce se intreaba mai des profesii ce se cauta angajatori.si mersi tuturor mult

| cosmin333 a răspuns:

Http://www.dj-cossy.info/......nform.html iti recomand sa citesti si sa vezi motivele care o sa faca din agricultura un domeniu de baza al economiei romaniei.

| MoReTtA a răspuns:

1. Inginer de software
2. Matematician
3. Grefier
4. Statistician
5. Analist de sistem
6. Meteorolog
7. Biolog
8. Istoric
9. Doctor ORL
10. Dentist

| lucab a răspuns (pentru MoReTtA):

Valabil si la tine draga:
Atentie! Nu cautate,intrebate! Gen :vanzator,ghid, educator, angajat la Relatii cu Publicul...

| MoReTtA a răspuns (pentru lucab):

Ok scusa :-s

| c0sm1n198opt a răspuns:

Bucatar,ospatar,barman,sudor; este ceea ce aud mai des ca se cauta!

| lucab a răspuns (pentru c0sm1n198opt):

Atentie! Nu cautate,intrebate! Gen :vanzator,ghid, educator, angajat la Relatii cu Publicul...

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru lucab):

Definetste "intrebate"...

| lucab a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Pai, te rog solicita-i acest lucru lui Marius3429...eu doar clarificam niste treburi.

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru lucab):

Pai daca tot ai "clarificat" ma gandesc ca ai si inteles ce intreaba...

| lucab a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Adica,dupa umila mea parere,´´ 10 profesii ce sunt foarte intrebate´´ se traduce prin :´´10 indeletniciri á caror executanti sunt supusi unui mare numar de intrebari´´
p.s. who's the first CatWoman?

| lucab a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Neah,eu numa fac eu nu gandesc...