| Oana94 a întrebat:

Stie cineva care a fost ultima medie de admitere la buget in septembrie 2011 la Facultatea de Medicina Veterinara Bucuresti? Stiu ca a fost 8, 72 in iulie, dar ar fi trebuit sa mai scada... Dau funda. happy

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru sesiunea de toamna nu raman locuri bugetare la nicio facultate deoarece, locurile ramase libere in urma retragerii unor candidati reusiti pe aceste locuri, sunt ocupate, in ordinea descrescatoare a mediilor, de catre candidatii reusiti pe locuri "cu taxa".In urma acestei glisari, evident ca ultima medie de intrare scade. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar esti sigura ca au mai ramas locuri la buget, in septembrie? In general, anul asta, in iulie s-au cam completat din vara toate locurile la buget, iar in toamna, au mai ramas doar cele la taxa.
Pe site-ul facultatii nu sunt afisate rezultatele? Ca la unele facultati, mai sunt.

| Oana94 explică:

Stiu ca nu au mai ramas locuri, ma referem cu ce medie s-a intrat la buget in septembrie, dar nu dintre cei inscrisi atunci, ci dintre cei care au fost initial la taxa.