| YayuK a întrebat:

Stie cineva care a fost ultima medie de admitere la buget la Facultatea de Drept de la Cuza, Iasi, in 2011?

Răspuns Câştigător
| Mimino a răspuns:

Gasesti raspunsul aici: http://laws.uaic.ro/admitere_licenta_rezultate.html Daca nu poti sa vizualizezi listele, da un semn.;)

| YayuK explică (pentru Mimino):

Da, le-am vazut dupa ce am postat intrebareabig grin Apreciez efortul tau oricum.

| Mimino a răspuns (pentru YayuK):

happy Imi pare rau ca n-a venit raspunsul exact cand aveai nevoie de el, ci cu intarziere. Oricum, e bine ca ai gasit ce te interesa. In alta ordine de idei, indiferent de alegere, Drept ori altceva, iti urez succes! Toate cele bune! happy