| Muj_Raúl_1994 a întrebat:

știe cineva care ar fi salariul la BRD pe postul de consultant credite pentru un începător?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Salariul foarte mic, ca pentru orice incepator, neavand importanta ca esti in banca sau vanzator in magazin.
Odata cu experienta acumulata, mai creste si salariul, dar pentru inceput, ore lungi la munca si bani putini.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Un cuvint - mizerabil. Nu mai e bankingu' ce a fost. Nu vorbesc din povesti, cunosc direct oameni care au lucrat in sistem. Chiar se discuta pe aici si cineva povestea ca in Timisoara primise o oferta de genul 1100 RON. In 2017.

| Muj_Raúl_1994 explică:

Mulțumesc. O să merg oricum la interviu și o să văd mai detaliat în ce constă