| Miha3 a întrebat:

Stie cineva ce as putea face dupa ce termin ASE-ul, management, profil economic?

2 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Daca nu ai pile nu faci nimic

| Anahera a răspuns:

Depinde de noroc...Ar trebui sa incepi ca asistent manager pentru a te adapta la ceea ce inseamna management propriu-zis (nu are deloc legatura cu ce se invata la fac. -experinta proprie), iar dupa cativa ani poti sa devii manager in orice societate sau chiar sa iti deschizi o firma daca ai bani. Pt. experienta iti recomand sa te angajezi din timpul facultatii. Nu pierzi nimic daca te duci mai rar la cursuri! Bafta!