| loveyousomuch92 a întrebat:

Stie cineva cum pot gasi niste oferte de munca in Franta, Spania, Italia? m-ar ajuta ca zidar(vreau sa ajunt o cunostinta)cat se plateste si cand sunt plecarile?

multumesc multkiss

Răspuns Câştigător
| Summer Memories a răspuns:

Nu prea se mai gaseste oferte de munca, cel putin in Spania, iti spun pentru ca locuiesc aici si se cam vede ca e criza. Daca nu ai avut servici de dinainte sa vina criza, slabe sanse sa mai gasesti ceva acum.

kisskiss

2 răspunsuri:
| sandulache a răspuns:

Buna.
Pai ai pe cineva aici in iatalia, ca acum sincer nu e nimic de munca, ca criza financiara a afectat mult itlia, doar daca ai pe cine va aici in iatlia poti veni si sa cauti prin agenti de lucru, dar din tara since nu stiu, acum tot ce tit pot sune asteapta pe anul viitor sa isi mai revina putin italia si poti veni, decat sa vi sa dormi ce stiu eu pe unde, asteapat putin.bafat si succes

| alexandra_3253 a răspuns:

Intra sh uh pe google sh afliwinking