| brokxy a întrebat:

Stie cineva daca exista scolii pentru dresaj? Sau daca imi trebuie? Eu ma pricep sa dresez bine caini,un caine al unui vecin de-al meu s-a muscat stapanul, musca aproape pe toata lumea dar pe mine nu. Odata am chemat la mine o pisica straina si a venit.Iar cand cainele altui vecin de-al meu scapa din lant mereu ma duc eu sa il duc inapoi ca la mine vine.

Răspuns Câştigător
| xPoc a răspuns:

Buna! da exista scoli si ai face bine sa te duci... daca acele vorbe sunt adevarate inseamnaca poti comunica cu caini si ei cu tn....mult succ

1 răspuns:
| Razvan_Giredaru_1993 a răspuns:

Exsista scoli pentru dresat poti cauta pe google, la partea cu animalele venind la tine se intampla la mai multi oameni si sunt multe teori cu privire la acea chestie.