| anutzzaa a întrebat:

Stie cineva daca exista vreo lege unde spune ca pentru angajatii din armata ca sa beneficieze de compensatia lunara de chirie, trebuie ca locuinta inchiriata sa aiba minim 37 metri patrati? Daca stite cineva va rog dati-mi un link ceva catre lege sau spuneti-mi legea si articolul.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva. Conditiile pentru acordarea compensatiei sunt prevazute in HG nr. 1867/2005, o poti citi si tu aici: http://www.presamil.ro/Jurnal/hg.htm. Numai bine!