Întrebare recomandată | ElenaMari a întrebat:

Stie cineva daca pot face masterul in psihologie judiciara? La fpse uaic Iasi?

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Au Criminalistică și Carieră judiciară, dar nu "psihologie judiciară". Dacă licența cumulat cu una din astea două îți asigură un loc de muncă în sistemul judiciar, sincer nu știu.

Domnul Neagu mi-a răspuns la o întrebare când am ales eu facultatea, prin 2011.
contact@poligraf-psyforce.ro
Ei au sediul în Cluj, cred. Oricum, a fost foarte amabil să mă îndrume, poate la fel va fi și cu tine.